Travel Soccer 2018/2019 Results


Sunday, June 16, 2019 @ 11:00am
Final
Stars (U-11 Girls) 2
    Garden City Chargers 5
 
Saturday, June 15, 2019 @ 5:50pm
Final
    Oceanside Rebels 2
Stars (U-11 Girls) 4
 
Saturday, June 15, 2019 @ 10:30am
Final
    West Islip Freedom 1
Sockers Red (U-9 Girls) 2
 
Saturday, June 8, 2019 @ 3:10pm
Final
Sockers Red (U-9 Girls) 5
    Hauppauge Flash 1
 
Saturday, June 8, 2019 @ 11:20am
Final
Stars (U-11 Girls) 0
    Happauge Storm 5
 
Sunday, June 2, 2019 @ 10:00am
Final
    West Islip Vipers 0
Stars (U-11 Girls) 4
 
Sunday, June 2, 2019 @ 9:30am
Final
Sockers Red (U-9 Girls) 2
    Sachem Gold 3
 
Saturday, June 1, 2019 @ 4:00pm
Final
Sockers Red (U-9 Girls) 1
    Baymen Starfish 3
 
Friday, May 24, 2019 @ 11:00am
Final
Stars (U-11 Girls) 3
    Kings Park Fury 4
 
Saturday, May 18, 2019 @ 2:20pm
Final
    HBC Falcons G2010 0
Sockers Red (U-9 Girls) 4
 
Saturday, May 18, 2019 @ 9:00am
Final
Stars (U-11 Girls) 3
    NPT/CH Extreme 4
 
Saturday, May 11, 2019 @ 1:40pm
Final
Sockers Red (U-9 Girls) 2
    Connetquot Fury 1
 
Saturday, May 11, 2019 @ 12:20pm
Final
    NHP Lightning Cats 3
Stars (U-11 Girls) 5
 
Wednesday, May 8, 2019 @ 5:30pm
Final
Stars (U-11 Girls) 1
    Kings Park Fury 6
 
Saturday, May 4, 2019 @ 4:40pm
Final
    Mount Sinai Chelsea 1
Sockers Red (U-9 Girls) 3
 
Saturday, May 4, 2019 @ 3:30pm
Final
    Dix Hills UST Destroyers B2009 2
Warriors (U-10 Boys) 3
 
Sunday, April 28, 2019 @ 4:00pm
Final
    Massapequa Sparks 0
Stars (U-11 Girls) 5
 
Saturday, April 27, 2019 @ 3:00pm
Final
Sockers Red (U-9 Girls) 9
    Commack Pumas G9 4
 
Saturday, April 27, 2019 @ 11:40am
Final
Stars (U-11 Girls) 4
    Massapequa Rockets 0
 
Saturday, April 27, 2019 @ 11:40am
Final
Warriors (U-10 Boys) 3
    Patchogue Medford Chaos 4
 
Saturday, April 13, 2019 @ 2:30pm
Final
Sockers Red (U-9 Girls) 5
    Mount Sinai Chelsea 0
 
Saturday, April 6, 2019 @ 1:40pm
Final
    NPT/CH Voyagers 4
Sockers Red (U-9 Girls) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:20pm
Final
    Rockville Centre G108 Red 4
Stars (U-11 Girls) 5
 
Saturday, April 6, 2019 @ 11:20am
Final
    Brentwood Dragons 0
Warriors (U-10 Boys) 4
 
Saturday, April 6, 2019 @ 11:00am
Final
    Longwood Legacy 0
Fury (U-12 Girls) 4
 
Tuesday, April 2, 2019 @ 5:45pm
Final
    Longwood Legacy 1
Stars (U-11 Girls) 5
 
Sunday, March 31, 2019 @ 9:00am
Final
Fury (U-12 Girls) 2
    Levittown United 3
 
Saturday, March 30, 2019 @ 11:20am
Final
    Minneola 1
Sockers Red (U-9 Girls) 4
 
Saturday, March 30, 2019 @ 9:00am
Final
    NPT/CH Extreme 1
Stars (U-11 Girls) 4
 
Sunday, February 24, 2019 @ 8:00am
Final
    Northport Cow Harbor Extreme White 4
Stars (U-11 Girls) 4
 
Sunday, February 17, 2019 @ 8:00am
Final
    Manorville United 4
Stars (U-11 Girls) 9
 
Sunday, February 3, 2019 @ 2:00pm
Final
    Susa Futsal Academy Team G08 9
Stars (U-11 Girls) 6
 
Sunday, February 3, 2019 @ 12:00pm
Final
Stars (U-11 Girls) 9
    Kings Park Fury 3
 
Sunday, January 20, 2019 @ 3:00pm
Final
    Hauppaugue Storm 6
Stars (U-11 Girls) 5
 
Sunday, January 13, 2019 @ 7:00pm
Final
Stars (U-11 Girls) 6
    SUSA Futsal Academy G09 2
 
Sunday, January 13, 2019 @ 5:00pm
Final
Stars (U-11 Girls) 3
    Northport Cow Harbor Extreme Blue 4
 
Sunday, January 6, 2019 @ 10:00am
Final
    Stony Brook Fury 4
Stars (U-11 Girls) 8